Diş Hekimlerimiz

Misyonumuz

Kliniğimiz 2018 yılında Bodrum’da kuruldu. Çok uzun seneler Ankara ve İstanbul’da edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizi Bodrum’da kendi bünyemizde, kendi yerimizde sürdürmek amacı ile başladık. Kliniğimizde çalışanlarımızla birlikte, hastalarımızın memnuniyetine ve kaliteli hizmete yönelik anlayışla ve amaçla kapılarımızı açtık. Tüm birikimlerimizle, kaliteli ve güvenli hizmete odaklanarak, hastalarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak prensibi ile hizmet veriyoruz. Tamamen etik değerlere bağlı kalarak, hasta sağlığı, güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan çalışma ve hizmet anlayışını benimsemekteyiz. 

Vizyonumuz

Hedefimiz, Etik değerlerden ödün vermeden, hasta haklarına saygılı, modern teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak, kaliteli ağız ve diş tedavisi sunmaktır. Amacımız, Güvenilirlik, dürüstlük, hasta ve çalışanlarımızın haklarına saygı, kaliteli ve sağlıklı hizmet anlayışımızdan ödün vermeden çalışmak, Halk sağlığını ön planda tutarak, toplumun ağız ve diş sağlığı alanında bilinçlendirilmesi, diş hekimliği alanında kullanılan en son teknoloji ve yöntemleri kliniğimize yansıtmak, devamlılığını sağlamaktır. 

DT. BERNA ATİLA

Diş Hekimi Berna Atila Bodrum

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. 14 Yıl kendi muayenehanesinde, Kozyatağı Dent İstanbul, Via Hospital, Çamlık Tıp Merkezi’nde diş hekimliği yaptı. Estetik konsevatif tedaviler, dişeti tedavileri, estetik protetik tedaviler ilgi alanıdır. Halen Bodrum’da kendi muayenehanesinde çalışmaktadır.

DT. FUNDA UÇKAN

Bodrum Diş Hekimi Funda Uçkan

Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu. Ağız Diş Sağlığı Merkezi, Emniyet Genel Müdürlüğü, Atatürk hastanesi ve Miadent, Özel Estetik ve İmplant merkezinde çalıştı. İmplant üstü protez, porselen lamine, zirkon porselen özel ilgi alanlarıdır. Halen Bodrum’da kendi muayenehanesinde çalışmaktadır.